Kup

PayU.pl PRO

499 zł + VAT

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia złożenia zamówienia i sfinalizowania płatności. Fakturę VAT oraz moduł prześlemy e-mailem.

module_image

Opis

Płatna wersja modułu integrującego sklepy Magento z systemem płatności Payu.pl, posiadająca dodatkowe funkcjonalności.

Payu.pl (dawne Platnosci.pl) to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności online. Zintegrowanie go z Twoim sklepem z pewnością usprawni proces dokonywania przez klientów płatności za zamówione towary, ale również zwiększy ich zaufanie do Twojej marki.

Moduł kosztuje 499 zł netto. W podanej kwocie zapewniamy jego update'y przez 12 miesięcy od zakupu.

Funkcje:

Nasz płatny moduł Payu.pl Pro posiada pełną funkcjonalność modułu Payu.pl, czyli możliwość dodania bramki Payu.pl do sklepu z jednym Store View, a ponadto:

Możliwość konfiguracji pod wiele Store View,

Obsługę powtórzenia płatności w przypadku niedokończenia transakcji (zamknięcie przeglądarki, anulowanie), błędu w Payu.pl, za małego salda, itp., płatność można powtórzyć z ekranu checkout/failure oraz w widoku pojedynczego zamówienia w panelu klienta,

Informację o typie i statusie płatności na ekranie pojedynczego zamówienia w panelu klienta oraz w panelu administracyjnym,

Możliwość dodania wyboru konkretnego banku / karty już w checkoutcie (kontrolka z małymi logami banków),

Obsługę zwrotów transakcji (wykorzystując faktury korygujące Magento),

Możliwość ręcznego potwierdzenia płatności w panelu administracyjnym (funkcjonalność ważna w przypadku, gdy klient wybrał Payu jako sposób płatności, ale ostatecznie zapłacił innym kanałem, np. tradycyjnym przelewem),

Możliwość ustawienia własnych statusów: po inicjacji płatności, po zakończeniu płatności, po wstrzymaniu płatności.

Testowanie:

W celu przetestowania działania modułu należy uaktywnić testową metodę płatności w punkcie płatności Payu.pl. Moduł nie wspiera kont typu "Sandbox". ponieważ Payu.pl porzuciło ich wsparcie.

Instalacja i konfiguracja:

Instalacja i konfiguracja modułu Payu.pl PRO jest bardzo prosta i składa się z trzech etapów:

Instalacji modułu przez Magento Connect lub bezpośrednie wgranie zawartości paczki do katalogu głównego Magento.

Konfiguracji punktu płatności w panelu administracyjnym Payu.pl,

Konfiguracji modułu w panelu administracyjnym Magento.

1. Moduł instaluje się przy użyciu standardowego narzędzia dostępnego w panelu administracyjnym sklepu - Magento Connect. Przypominamy, że przed instalacją jakiegokolwiek modułu w Magento, powinno wyłączyć się kompilację (jeżeli sklep jej używa), a po instalacji należy wyczyścić cache i sesję (tzn. wylogować się z panelu administracyjnego i zalogować z powrotem). Moduł należy załadować z dysku lokalnego komuptera lub dostarczoną przez nas paczkę rozpakować i umieścić jej zawartość w głównym katalogu Magento na serwerze, na którym dany sklep się znajduje.

2. Używając panelu administracyjnego Payu.pl należy utworzyć nowy punkt płatności dla Twojego sklepu internetowego. Bardzo ważne jest, aby kodowanie przesyłanych danych ustawić na UTF-8 oraz aby poprawnie wprowadzić adresy powrotu błędnego i pozytywnego oraz raportów. Przyjmując, że base URL Twojego sklepu to http://adressklepu.pl/, adresy te wyglądać będą następująco:

Adres powrotu błędnego:

http://adressklepu.pl/payuplpro/payment/error/sid/%sessionId%/code/%error%

Adres powrotu pozytywnego:

http://adressklepu.pl/payuplpro/payment/ok/sid/%sessionId%

Adres raportów:

http://adressklepu.pl/payuplpro/payment/online

Konfiguracja modułu po stronie Magento znajduje się w panelu administracyjnym na podstronie System > Konfiguracja > Sposoby Płatności w zakładce ORBA | Payu.pl Pro. Bardzo istotne jest, aby wypełnić numer ID Twojego punktu płatności oraz trzy różne klucze, służące zabezpieczeniu przeprowadzanych transakcji. Wartości, które należy tam wprowadzić, znajdziesz na ekranie konfiguracyjnym Twojego punktu płatności w panelu administracyjnym Payu.pl.

W razie problemów z instalacją lub konfiguracją modułu, skontaktuj się z nami.

Zamawiasz

+48 22 646 41 84