Kup

Inform when availible

129 zł + VAT

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia złożenia zamówienia i sfinalizowania płatności. Fakturę VAT oraz moduł prześlemy e-mailem.

module_image

Opis

Dodatek tworzy na stronie każdego niedostępnego produktu mały blok z prostym formularzem, przy pomocy którego klienci mogą wysyłać prośby o poinformowanie ich, gdy produkt będzie już można zakupić.

Ten moduł to must-have, jeżeli w swoim sklepie wyświetlasz niedostępne produkty. Dodatek tworzy na stronie każdego niedostępnego produktu mały blok z prostym formularzem, przy pomocy którego klienci mogą wysyłać prośby o poinformowanie ich, gdy produkt będzie już można zakupić. Moduł przechowuje wszystkie takie zapytania w bazie danych sklepu, a następnie, kiedy produkt pojawia się w sklepie jako dostępny, wysyła klientom automatycznie wiadomości e-mail z taką informacją.

Moduł kosztuje 129 zł netto. W podanej kwocie zobowiązujemy się go zainstalować i poprawnie skonfigurować (lub poinstruować Państwa, jak to zrobić)

Zamawiasz

+48 22 646 41 84