Kup

Facebook

FREE

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia złożenia zamówienia i sfinalizowania płatności. Fakturę VAT oraz moduł prześlemy e-mailem.

module_image

Opis

Moduł pozwala Twoim klientom połączyć swoje konto z Facebookiem lub zarejestrować się przy użyciu konta z tego portalu społecznościowego. Dodaje również wtyczki społecznościowe (like buttony) na stronę główną oraz podstrony kategorii i produktów.

Funkcjonalność "Połącz z Facebookiem" pozwala Twoim klientom połączyć ich konta na Facebooku z Twoim sklepem. Będą oni automatycznie logowani do Twojego sklepu, jeśli są zalogowani na Facebooku. Podobnie, kiedy wyloguja się z Facebooka, zostaną wylogowani z Twojego sklepu.

"Zaloguj przez Facebook" to podobna funkcjonalność. Różni się od tej pierwszej tym, że sesja Magento nie będzie w niej połączona z sesją na Facebooku, tzn. klient będzie musiał logować / wylogowywać się ze sklepu własnoręcznie.

Funkcjonalność "Like buttons" pozwala dodać boks z wtyczką społecznościową "Like button" na stronę główną Twojego sklepu, a także na podstrony kategorii i produktów. Boksy można dostosowywać do swoich potrzeb, używając rozbudowanej konfiguracji, a także w prosty sposób stylować, ponieważ są dodawane do layoutu sklepu jako osobne bloki.

Dokumentacja będzie dostępna wkrótce.

Zamawiasz

+48 22 646 41 84