e-commerce od A do Z: projekt, wdrożenie, optymalizacja

Szukasz skutecznego rozwiązania e-commerce? W ORBA wiemy, jak stworzyć sklep internetowy, który pokochają Twoi klienci! E-commerce to platforma łącząca biznes i technologię, dlatego tworzymy zaawansowane technologicznie rozwiązania e-commerce, które pozwalają nam rozwijać biznes naszych klientów. Projektujemy dedykowane systemy sprzedaży, optymalizujemy e-sklepy i wdrażamy ulepszenia, które zwiększają konwersję. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem: wspólnie z klientami modelujemy procesy biznesowe. Projekt wdrożenia e-sklepu poprzedzi etap tworzenia interaktywnych prototypów, który zagwarantuje precyzyjne określenie zakresu funkcji projektu.

Niezawodność Magento

ORBA jest oficjalnym partnerem Magento - światowego lidera wśród dostawców platform e-commerce. Niezawodność i bezpieczeństwo to zalety doceniane przez wiele światowych marek. Technologia Magento to podstawa, na której budujemy indywidualne rozwiązania e-commerce B2C, dając nam ogromne możliwości tworzenia spersonalizowanych funkcjonalności sklepu. ORBA wdraża platformy sprzedaży oparte na Magento Community, Magento Enterprise i Magento 2.

Bezpieczne wdrożenia w chmurze Microsoft Azure

Jako partner Microsoft, firma ORBA oferuje wdrożenie e-sklepów w chmurze Microsoft Azure. Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i skalowania w zależności od ruchu w sklepie to tylko niektóre z zalet rozwiązania. Microsoft Azure zapewnia wysoką dostępność i globalny zasięg usług.

Doświadczenie w integracji systemów e-sklepu

ORBA zapewnia efektywną integrację e-sklepów z wieloma systemami, które poprawiają sprzedaż online. Aby proces przebiegał sprawnie, integracja sklepu internetowego jest wymagana między innymi z: systemami księgowymi, aplikacjami wspierającymi procesy logistyczne, systemami porównywania cen, systemami oceny lub dostawcami. Eksperci ORBA mają duże doświadczenie poparte sukcesami w  implementacji integracji e-sklepów z systemem ERP