Grupa Lingaro to międzynarodowa firma z ponad 900 dużymi projektami, zrealizowanymi dla światowych liderów największych branż.

Pragniemy poinformować, że w piątek, 14 września 2018, ORBA stała się częścią grupy Lingaro. Dołączamy do międzynarodowej firmy, z zespołem ponad 500 konsultantów, z dostępem do wiedzy w zakresie big data, data warehousingu oraz zrobotyzowanej automatyzacji procesów biznesowych. Celem połączenia spółek jest poszerzenie zakresu usług, wymiana eksperckiej wiedzy, jak również zagwarantowanie wsparcia 24/7 poprzez wieloosobowe zespoły z trzech  kontynentów.

ORBA i Lingaro dalej będą operować pod osobnymi markami – zmiana nie będzie miała wpływu na codzienne prace firm. Naszych Klientów obsługiwać będą te same zespoły, nie będą też aktualizowane umowy. Z czasem nasi Klienci mogą oczekiwać poszerzenia portfolio usług oraz wdrożenia dobrych praktyk, wypracowanych przez Lingaro podczas prac z wieloma Klientami z listy Fortune World 500.

„Jest to ogromny krok do przodu, nie tylko dla nas, ale też dla naszych Klientów. Mocne partnerstwo z grupą Lingaro, oznacza wzrost, stabilizację, ale też wymianę wiedzy. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych Klientów, którzy pozwolili nam uzyskać 500% wzrost w ciągu ostatnich 4 lat. Jestem też bardzo szczęśliwy, że udało nam się połączyć siły z firmą wyznającą podobne wartości oraz podobne podejście w kwestiach strategicznych” – Roman Baluta – Prezes Zarządu ORBA

ORBA dalej będzie operowała pod własną marką. Roman Baluta pozostaje na stanowisku Prezesa Zarządu, dołącza również do zespołu kierowniczego Lingaro.

ORBA by Lingaro | O Lingaro

Założona w 2008 roku, grupa Lingaro to zespół zajmujący się cyfrową transformacją firm z list Fortune Global 500. Grupa operuje na rynku nowatorskich technologii, m.in. big data, data warehousingu oraz zrobotyzowanej automatyzacji procesów biznesowych. Z zespołem ponad 500 konsultantów pracujących z Warszawy, Manili (Filipiny) oraz Cincinnati (USA), grupa Lingaro dostarczyła ponad 900 dużych projektów dla światowych liderów największych branż. Firma otrzymała też wyróżnienie w 2017 roku – EY Entrepreneur of the Year, w 2015 roku została umieszczona na liście szybko rosnących firm w latach 2011-2013 firmy Forbes, a w 2014 uzyskała wyróżnienie Procter & Gamble External Business Partner Excellence Award – jako jedyna z firm obsługujących Procter & Gamble w tym roku.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę internetową Lingaro lub na profil LinkedIn.