Lingaro Group

Innowacje budujące przewagi konkurencyjne

Lingaro ma ogromne doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi i podobnie jak my obsługuje m.in. firmy z listy Fortune Global 500. Swoim klientom oferuje innowacyjne usługi z zakresu Data Analytics, Big Data, Data Warehouse i Business Intelligence. Rozwiązania technologiczne dostarczane przez Lingaro pozwalają firmom wyprzedzić konkurencję i w oparciu o gromadzone dane podejmować strategiczne decyzje biznesowe. Decyzje, które budują innowacyjne i trwałe przewagi konkurencyjne w gospodarce cyfrowej, w której wykorzystanie danych stanowi o sukcesie rynkowym firmy.

Skuteczność i jakość usług Lingaro zostały potwierdzone prestiżowymi nagrodami:

 • 2017

  EY Entrepreneur of the Year - nominacje dla Tomka Roguckiego and Sebastiana Stygara

 • 2015

  Miejsce na liście Forbes "Najszybciej rosnących firm 2011-2013 w woj. mazowieckim"

 • 2014

  P&G External Business Partner Excellence Award - jedna przyznana dla firmy IT w tym roku

Lingaro

Kompetencje

We współpracy z Lingaro oferujemy usługi z zakresu:

Data Analytics

Data Analytics

Artificial Intelligence

Artificial Intelligence

Automation

Automation

Internet of Things

Internet of Things

Enterprise Solutions

Enterprise Solutions

User Experience

User Experience

Kompetencje Lingaro

Tworzymy innowacyjne arozwiązania z wykorzystaniem szerokiego wachlarza technologii. Wysoce zaawansowane modele analityczne ze wsparciem sztucznej inteligencji stanowią trzon budowanych przez nas systemów. Razem z Lingaro budujemy innowacyjny potencjał technologiczny Twojej firmy.

Sprawdź,co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

O nas

ORBA – pewny partner
w biznesie

Nasi klienci to przedsiębiorcy chcący rozwijać swój biznes w e-commerce, w tym firmy z listy Fortune Global 500. Tworzymy dla nich atrakcyjne i doskonale konwertujące platformy sprzedażowe i oferujemy profesjonalne doradztwo biznesowe. Na nasze doświadczenie składa się ponad 85 wdrożonych projektów e-commerce na całym świecie. W badaniu naszych Klientów przeprowadzonym przez zewnętrzną agencję (paź. 2019), otrzymaliśmy następujące wyniki:

 • 93% Net Promoter Score

 • 86% Klientów poleciło nas innej firmie

 • 95% Klientów realizuje z nami kolejne projekty
 • Nasi klienci

  [x]

  Ta strona używa cookies

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

  Akceptuję