01warsztaty

Klika dni. Tyle potrzebujemy, by wstępnie poznać specyfikę Twojego biznesu i całe środowisko, w którym działa. Analizujemy procesy biznesowe związane z e-Commerce. Odkrywamy, kim naprawdę jest Twój klient i jak dokonuje zakupu. Zastanawiamy się nad rozwiązaniami, które przyniosą najlepsze efekty i odczuwalne zmiany. Jesteśmy gotowi do ich wdrożenia.

02prototypowanie

Projektujemy rozwiązania. Pomysły wizualizujemy na makietach – sprawdzamy, czy serwis internetowy jest w 100% użyteczny (intuicyjny i łatwy w nawigacji, sprawnie prowadzący od zainteresowania do zakupu) i czy oprócz wymagań klientów spełnia także Twoje oczekiwania. Poprzez makietowanie dbamy o czas Twój i naszego zespołu – szybko i namacalnie testujemy koncepcję i otrzymujemy punkt wyjścia do opracowania szaty graficznej.

03szata graficzna

Tworzymy projekt graficzny platformy. Nadajemy naszym pomysłom atrakcyjną formę i dbamy o profesjonalny wygląd Twojego sklepu. Dostosowujemy go do branży, w której działasz i gustu grupy docelowej. Czekamy na Twoją akceptację i zaczynamy zamieniać projekt w kod zrozumiały dla każdej przeglądarki.

04wdrożenie

Trwają prace back-endowe oraz front-endowe. Nasi deweloperzy dbają o stabilność kodu i poprawne działanie interfejsu. Wdrażają dedykowane funkcje serwisu oraz przeprowadzają integrację z systemami ERP i PIM. Przechodzimy do kontroli jakości wdrożenia.

05testy SIT (System Integration Testing)

Testujemy nasze rozwiązania, sprawdzamy wpółdziałanie systemów, szukamy i usuwamy ewentualne ograniczenia. Oceniamy zgodność wdrożenia z założonymi funkcjami – potrzeby Twojej firmy są na pierwszym miejscu. Nic nie zostawiamy przypadkowi – przechodzimy do testów użytkowników.

06testy UAT (User Acceptance Testing)

Ostatnie słowo należy do naszego klienta, dlatego oprogramowanie sprawdzamy z przyszłymi właścicielami sklepu. Sprawdzamy interakcje z systemami produkcyjnymi, działanie funkcji i interakcje użytkowników ze stroną. Platforma sprawdza się w 100%? Przechodzimy do finalnej fazy projektu.

07wdrożenie produkcyjne

Przenosimy stronę na serwer docelowy. Przeprowadzamy ostatnie testy – sprawdzamy niezawodność systemu i działanie funkcji. Uruchamiamy sklep. Obserwujemy. Reagujemy na ewentualne problemy. Pozostajemy w partnerskim kontakcie.

08utrzymanie i rozwój

Zapewniamy wsparcie po wdrożeniu. Reagujemy na Twoje zgłoszenia i optymalizujemy rozwiązania zastosowane w e-sklepie. Oferujemy 24-godzinny support, w związku z czym nigdy nie zostawiamy klientów samych z ich problemami. Stawiamy na długofalową, partnerską relację.

Metodyki

Waterfall meets Agile

Prowadzimy złożone projekty. Łączymy metodyki waterfall i agile – to daje nam pełną kontrolę nad procesem projektowania, wytwarzania i wdrażania rozwiązania e-commerce dla Ciebie oraz pozwala terminowo zakończyć projekt.

Waterfall

Podejście kaskadowe wykorzystujemy tworząc plan wdrożenia. Realizujemy go etap po etapie aż do uzyskania końcowego produktu. Działamy terminowo i dokumentujemy produkty wdrożenia i etapy procesu – efektywnie tworzymy środowisko Twojego sklepu.

Agile

Podejście zwinne wykorzystujemy tworząc i wdrażając oprogramowanie. Dzielimy wytwarzaną aplikację na mniejsze logicznie spójne funkcje i po wytworzeniu każdej z nich każdej dajemy Ci w nią wgląd. Tworzymy kolejne wersje produkcyjne oprogramowania, dając Ci pełną kontrolę nad ich możliwościami i działaniem.

Case study

Zobacz, co robimy
dla naszych klientów

WIĘCEJ WDROŻEŃ

O nas

ORBA – pewny partner
w biznesie

Nasi klienci to przedsiębiorcy chcący rozwijać swój biznes w e-commerce, w tym firmy z listy Fortune Global 500. Tworzymy dla nich atrakcyjne i doskonale konwertujące platformy sprzedażowe i oferujemy profesjonalne doradztwo biznesowe. Na nasze doświadczenie składa się ponad 85 wdrożonych projektów e-commerce na całym świecie. W badaniu naszych Klientów przeprowadzonym przez zewnętrzną agencję (paź. 2019), otrzymaliśmy następujące wyniki:

 • 93% Net Promoter Score

 • 86% Klientów poleciło nas innej firmie

 • 95% Klientów realizuje z nami kolejne projekty
 • Nasi klienci

  Nasi klienci
  [x]

  Ta strona używa cookies

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

  Akceptuję