We design and deliver e-commerce and digital marketplace solutions

ORBA jest działem Digital Commerce Lingaro Group, który pomaga firmom na nowo zdefiniować ich cyfrowe doświadczenia z klientami i zwiększyć możliwości działania w zakresie e-commerce.

ORBA rozpoczęła swoją podróż jako partner w transformacji cyfrowej dla organizacji i ich marek, zwiększając ich możliwości w zakresie e-commerce, aby mogły odnieść sukces w swojej branży. Wraz z integracją ORBA z Grupą Lingaro, ponownie zdefiniowaliśmy podejście w obszarze customer experience poprzez wykorzystanie mocy danych i analityki.

Ta synergia możliwości i doświadczenia pomaga naszym klientom sprzedawać więcej, wprowadzać innowacje szybciej i pracować wydajniej - od pierwszego kontaktu z klientem aż do końca całego procesu sprzedaży.

Będąc w Grupie Lingaro działem Digital Commerce dostarczamy organizacjom ekosystemu rozwiązań, które łączą każdy obszar ich biznesu.

ORBA rozpoczyna się kolejny rozdział w swojej historii jako dział Digital Commerce Grupy Lingaro. Dowiedz się, w jaki sposób pomagamy biznesom wykorzystywać zaawansowaną analitykę podczas wprowadzania ich cyfrowych sklepów na rynek: lingarogroup.com/digital_commerce.

93% - Net Promoter Score (badanie Klientów przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

86% naszych Klientów poleca nas innym firmom (badanie przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

95% Klientów dalej pracuje z nami po zakończeniu pierwszego projektu (badanie przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

Mamy duże doświadczenie w biznesie i dobrze znamy procesy sprzedażowe i logistyczne realizowane w firmach.

Pozwala nam to z sukcesem realizować skomplikowane wdrożenia oraz projektować dedykowane, personalizowane, świetnie sprawdzające się rozwiązania dla każdej branży, zwiększające skalę działania naszych klientów.

Orba

Jakość usług to dla nas kwestia priorytetowa. W naszych projektach wykorzystujemy najlepsze technologie e-commerce, by Twój sklep jak najdłużej spełniał rynkowe wymogi i przynosił Ci zyski. Jesteśmy ekspertem w Magento - tylko w ciągu ostatnich 3 lat przepracowaliśmy ponad 200 000 godzin w tej technologii.

Orba

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Analizujemy potrzeby biznesowe i rekomendujemy rozwiązania technologiczne właściwe dla Twojej firmy.

W działaniu kierujemy się danymi. Poznajemy specyfikę Twojego biznesu i klientów – projektujemy z myślą o użytkownikach sklepu i jego właścicielach. Oprogramowanie dokładnie testujemy, dlatego masz pewność, że finalny produkt to stabilne narzędzie. Fundament Twojego sukcesu.

Team Orba

Nasz zespół to wykwalifikowani
specjaliści
.

Orba

Łączy nas biznesowe podejście, wysokie ambicje i realizacja Twoich celów. Działamy w różnych branżach i na międzynarodowych rynkach – z sukcesem wspieramy naszych klientów.

Nad każdym wdrożeniem pracujemy zespołowo. Dzięki szerokim kompetencjom dostarczamy naszym klientom nie tylko platformy sprzedażowe, ale i doradztwo biznesowe. Chcemy być Twoim sprawdzonym partnerem na lata.

Sprawdź ofertę

Orba

Nasze biura

Sklep internetowy to system dostępny 24/7, dlatego w ORBA zapewniamy przedsiębiorcom całodobowe wsparcie.

Założyliśmy biura na dwóch kontynentach, by być jeszcze bliżej biznesu naszych klientów.

Warszawa, Polska

Warszawa, Polska

Lublin, Polska

Lublin, Polska

Cincinnati, USA

Cincinnati, USA
[x]

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję