ORBA:
We-commerce
your business!

ORBA to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca klientom wdrożenia e-commerce. Dzięki nam przedsiębiorcy z całego świata obsługują rynki, do których nie dotarliby bez technologicznego wsparcia.

93% - Net Promoter Score (badanie Klientów przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

86% naszych Klientów poleca nas innym firmom (badanie przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

95% Klientów dalej pracuje z nami po zakończeniu pierwszego projektu (badanie przez zewnętrzną agencję październik 2019)

Orba

Mamy duże doświadczenie w biznesie i dobrze znamy procesy sprzedażowe i logistyczne realizowane w firmach.

Pozwala nam to z sukcesem realizować skomplikowane wdrożenia oraz projektować dedykowane, personalizowane, świetnie sprawdzające się rozwiązania dla każdej branży, zwiększające skalę działania naszych klientów.

Orba

Jakość usług to dla nas kwestia priorytetowa. W naszych projektach wykorzystujemy najlepsze technologie e-commerce, by Twój sklep jak najdłużej spełniał rynkowe wymogi i przynosił Ci zyski. Jesteśmy ekspertem w Magento - tylko w ciągu ostatnich 3 lat przepracowaliśmy ponad 200 000 godzin w tej technologii.

Orba

Nasi klienci

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Analizujemy potrzeby biznesowe i rekomendujemy rozwiązania technologiczne właściwe dla Twojej firmy.

W działaniu kierujemy się danymi. Poznajemy specyfikę Twojego biznesu i klientów – projektujemy z myślą o użytkownikach sklepu i jego właścicielach. Oprogramowanie dokładnie testujemy, dlatego masz pewność, że finalny produkt to stabilne narzędzie. Fundament Twojego sukcesu.

Team Orba

Nasz zespół to wykwalifikowani
specjaliści
.

Orba

Łączy nas biznesowe podejście, wysokie ambicje i realizacja Twoich celów. Działamy w różnych branżach i na międzynarodowych rynkach – z sukcesem wspieramy naszych klientów.

Nad każdym wdrożeniem pracujemy zespołowo. Dzięki szerokim kompetencjom dostarczamy naszym klientom nie tylko platformy sprzedażowe, ale i doradztwo biznesowe. Chcemy być Twoim sprawdzonym partnerem na lata.

Sprawdź ofertę

Orba

Nasze biura

Sklep internetowy to system dostępny 24/7, dlatego w ORBA zapewniamy przedsiębiorcom całodobowe wsparcie.

Założyliśmy biura na dwóch kontynentach, by być jeszcze bliżej biznesu naszych klientów.

Warszawa, Polska

Warszawa, Polska

Lublin, Polska

Lublin, Polska

Cincinnati, USA

Cincinnati, USA

Case study

Zobacz, co robimy
dla naszych klientów

[x]

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję