ORBA: we commerce your business!

ORBA specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów e-commerce dla klientów B2B i B2C. Udostępnia bezpłatne moduły wspierające sprzedaż online. Wśród kompetencji firmy znajdują się również: tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych, integracje systemów, usługi konsultingowe, prototypowanie, UX design oraz SEO.

Ponad 80 zrealizowanych projektów

Od początku działalności ORBA zrealizowała ponad 80 projektów dla polskich i międzynarodowych klientów (w tym z: USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii).

Partnerstwo z najlepszymi na rynku

Klientom dostarczamy efektywne i sprawdzone rozwiązania e-commerce oparte o technologię światowego lidera Magento. ORBA jest partnerem Microsoft, a także członkiem Rady Izby Gospodarki Elektronicznej.

3 oddziały i ekspercki zespół

ORBA ma 3 oddziały: 2 w Polsce (Warszawa, Lublin) oraz w USA (Cincinnati). Zespół firmy tworzą eksperci z zakresu programowania, designu, analityki i zarządzania projektami. Ich umiejętności potwierdzają certyfikaty Magento (Magento Certified Developer, Magento Certified Developer Plus, Magento Certified Frontend Developer, Magento Certified Solution Specialist), Professional Scrum Master I oraz PRINCE2 Foundation.

Biura ORBA

Cincinnati
USA
Warsaw
PL
Lublin
PL

Poznaj zespół ORBA: ekspertów programowania, designu, analityki i zarządzania projektami. Ich kompetencje i umiejętności potwierdzają certyfikaty: Magento Certified Developer, Magento Certified Developer Plus, Magento Certified Frontend Developer, Magento Certified Solution Specialist), Professional Scrum Master oraz PRINCE2. Działamy wspólnie sprawnie realizując projekty wdrożeniowe zaawansowanych rozwiązań e-commerce B2B oraz B2C. Wśród nich platformy online oparte o Magento Community, Magento Enterprise a także o Magento 2.

certificates

Roman Baluta

CEO

Ekspert e-commerce związany z branżą od blisko 10 lat. Założyciel i prezes zarządu firmy ORBA specjalizującej się w projektowaniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów e-commerce. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Université Paris Diderot. Jest członkiem Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, a także wykładowcą Szkoły Gospodarki Cyfrowej. Prowadzi prelekcje i warsztaty, bierze aktywny udział w polskich i zagranicznych konferencjach branżowych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z efektywnością sklepów internetowych, automatyzacją procesów oraz handlem transgranicznym.

Michał Biarda

CTO

Pierwsze programy komputerowe zaczął pisać jeszcze w szkole podstawowej. Tematyką tworzenia stron oraz e-commerce zajmuje się od ponad 15 lat, gdy IE 5.5 stanowiło cud techniki. Specjalizuje się w PHP, Magento oraz JavaScript. Wielki entuzjasta Test Driven Development. Klawiatury komputera używa nie tylko do kodowania, lecz również do pisania powieści. W 2017 roku wydał swoją debiutancką - Królik w lunaparku.

Maciej Bąbol

IT Architect

W branży od 2003 roku. Absolwent Informatyki na Politechnice Lubelskiej i współautor książki „Zagrożenia i Ochrona Aplikacji Internetowych”. Przygodę z programowaniem rozpoczął od stron WWW i PHP3. Na studiach założył pierwszą firmę świadczącą usługi IT. Obecnie IT Architect, DevOps i Senior Developer PHP / Magento. Projektuje systemy informatyczne, aplikacje oraz potoki CI/CD. Posiada duże doświadczenie w procesach automatyzacji i integracji. Pasjonat i entuzjasta technologii IT, Cloud, Internet of Things, fotografii, gotowania i ostrych sosów.

Kacper Gugała

Head of Project Management

Z branżą IT związany od kilkunastu lat. Zarządzał wdrożeniami kilkudziesięciu platform sprzedażowych oraz sklepów online w oparciu o technologię Magento. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami dla międzynarodowych korporacji. Specjalizuje się w analityce e-sklepów i działaniach zwiększających konwersję. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaufali nam

Stalgast
Beautikon
Super Koszyk
BD Energia
Recman
Chicago Steak Company
MANBLU
Strauss
LPP
ORBICO
Mostrami
Złote Wyprzedaże
InPost
French Touch
Chocolissimo
Quarticon
SONY
Allabeslag
PayU