Moduły

Lubimy dzielić się wiedzą. Tworzymy skuteczne rozwiązania, które udostępniamy za darmo, żebyś mógł rozwijać swój sklep.

Nasze moduły są dostępne w modelu open-source, żeby społeczność deweloperów mogła rozwijać je wspólnie z nami.
Jeżeli potrzebujesz pomocy we wdrożeniu modułu lub stworzenie dedykowanego modułu dla Twojego sklepu - skontaktuj się z nami.

PayU

Integracja PayU dla Magento 1

Oficjalny moduł pozwalający na integrację sklepu z systemem płatności Payu.pl.

Pobierz
PayU

Integracja PayU dla Magento 2

Oficjalny moduł pozwalający na integrację sklepu z systemem płatności Payu.pl.

Pobierz
Ceneo

Integracja Ceneo z Magento 1

Moduł dla Magento 1 służy do integracji Twojego sklepu z porównywarką cen Ceneo.pl. Pozwala w prosty sposób przyporządkować produkty z katalogu do odpowiednich kategorii Ceneo.pl, a następnie wygenerować poprawny XML z ofertami.

Pobierz
Ceneo

Integracja Ceneo z Magento 2

Moduł dla Magento 2 służy do integracji Twojego sklepu z porównywarką cen Ceneo.pl. Pozwala w prosty sposób przyporządkować produkty z katalogu do odpowiednich kategorii Ceneo.pl, a następnie wygenerować poprawny XML z ofertami.

Pobierz
Facebook

Moduł Social Login Facebook

Moduł pozwala Twoim klientom połączyć swoje konto z Facebookiem lub zarejestrować się przy użyciu konta z tego portalu społecznościowego. Dodaje również wtyczki społecznościowe (like buttony) na stronę główną oraz podstrony kategorii i produktów.

Pobierz
Magento

Gotowe środowisko Magento 2.3

Repozytorium pozwalające na szybkie rozstawienie środowiska Magento w oparciu o Dockery

Pobierz

Co robimy

Zobacz, co możemy
dla Ciebie zrobić

O nas

ORBA – pewny partner
w biznesie

Nasi klienci to przedsiębiorcy chcący rozwijać swój biznes w e-commerce, w tym firmy z listy Fortune Global 500. Tworzymy dla nich atrakcyjne i doskonale konwertujące platformy sprzedażowe i oferujemy profesjonalne doradztwo biznesowe. Na nasze doświadczenie składa się ponad 85 wdrożonych projektów e-commerce na całym świecie. W badaniu naszych Klientów przeprowadzonym przez zewnętrzną agencję (paź. 2019), otrzymaliśmy następujące wyniki:

 • 93% Net Promoter Score

 • 86% Klientów poleciło nas innej firmie

 • 95% Klientów realizuje z nami kolejne projekty
 • Nasi klienci

  [x]

  Ta strona używa cookies

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

  Akceptuję