UX Designer

Miejsce pracy: Warszawa
UX Designer

Opis stanowiska:

  • Tworzenie interaktywnych prototypów dla rynku eCommerce (Axure/ UXPin)
  • Projektowanie architektury informacji dla serwisów
  • Uczestniczenie w zbieraniu wymagań Klienta i analiza danych ilościowych
  • Przygotowywanie warsztatów, ankiet, badań usability, customer journey, person itp. (w języku angielskim)

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uczestniczenie we wdrożeniu 2 projektów aplikacji mobilnych, serwisów webowych lub aplikacji desktopowych
  • Bardzo dobra znajomość Axure lub innego narzędzia umożliwiającego makietowanie zaawansowanych interakcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i pozytywne nastawienie do wyzwań

Mile widziane:

  • Znajomość branży IT, w szczególności e-commerce
  • Znajomość Sketch; Java Script

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Praca nad projektami o zasięgu międzynarodowy
  • Praca nad projektami w metodologii design sprint
  • Dużo samodzielności i zaufania do wykonywania powierzonych zadań
  • Budżet szkoleniowy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego