Specjalista ds. Rekrutacji – Researcher IT e-commerce

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Sourcing kandydatów z rynku z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł (baza danych, social media, direct search, networking, ogłoszenia, etc.)
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami (phone-screening/ skype interview)
  • Telefoniczny lub mailowy kontakt z kandydatami
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku pracy
  • Samodzielną realizację i koordynację projektów rekrutacyjnych (end-to-end) do branży e-commerce
  • Prowadzenie bazy pozyskanych kandydatów
  • Prowadzenie kalendarza i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Współpraca z biurami karier, portalami internetowymi oraz uczelniami
  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • Pełnienie roli eksperta, udzielanie rad, dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu – wspieranie rozwoju całego oddziału
  • Wsparcie we wspólnym opracowywaniu strategii dla projektów rekrutacyjnych
  • Uczestniczenie w działaniach Employer Brandingowych
  • Wprowadzanie danych nowo zatrudnionych pracowników do elektronicznej bazy danych i jej aktualizacja
  • Wystawianie umów cywilnoprawnych, wprowadzanie i aktualizacja danych osób wykonujących pracę na podstawie wszystkich form zatrudnienia

Napisz do nas, jeśli:

  • Jesteś ekspertem w obszarze procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT– masz w tym zakresie min. 2-letnie doświadczenie
  • Cenisz sobie kontakt z Klientem – zawsze dbasz o wysoką jakość takiej relacji biznesowej
  • Doskonale orientujesz się w trendach branży IT – niuanse technologiczne nie są dla Ciebie przeszkodą i ciągiem tajemnych znaków i liter ;)
  • Jakość i zadowolenie Klientów oraz Kandydatów są dla Ciebie niezwykle ważne
  • Potrafisz mierzyć się z wyzwaniami, jesteś osobą asertywną, a w negocjacjach dążysz do najlepszego rozwiązania dla obu stron
  • Dobrze znasz język angielski
  • Cenisz sobie pracę w zespole, ale zadania indywidualne także nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Z łatwością nawiązujesz relacje interpersonalne, lubisz kontakt z drugim człowiekiem
  • Chcesz rozwijać siebie i naszą firmę

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwe niepełne godziny pracy
  • Wynagrodzenie prowizyjne
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe), pakiet medyczny, kartę multisport
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami.”

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego