Senior Business Analyst/Team Lead

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Koordynacja pracy zespołu analitycznego
• Tłumaczenie wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów e-commerce
• Tworzenie dokumentacji wymagań funkcjonalnych i biznesowych na potrzeby przyszłych projektów
• Określanie zakresu integracji między systemami
• Przygotowywanie dokumentacji dla końcowych użytkowników systemów
• Tworzenie instrukcji korzystania z systemu
• Zarządzanie wymaganiami przez cały czas trwania projektu
• Wspieranie działu sprzedaży w obszarach: uzyskiwania wstępnych wymagań, prezentowania naszych rozwiązań technologicznych i przygotowywania ofert

Wymagania:
• Minimum 4-letnie doświadczenie w zbieraniu i analizowaniu wymagań biznesowych oraz w przygotowywaniu dokumentacji projektowej IT
• Doświadczenie w planowaniu i skutecznym prowadzeniu procesu gromadzenia i dokumentowania wymagań biznesowych
• Umiejętność dopasowania najlepszego rozwiązania technologicznego do zebranych wymagań
• Umiejętność tworzenia wizji projektów/produktów
• Dobra znajomość BPMN i UML, a także narzędzi Office
• Umiejętność wykorzystywania systemów biletowych (Jira, Redmine) w pracy nad projektem
• Aktywność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość technologii oraz systemów wykorzystywanych w e-commerce
• Znajomość CRM, ERP, PIM

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
• Budżet szkoleniowy
• Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
• Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
• Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego