Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Bieżące wsparcie kadry menedżerskiej w codziennej pracy
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych
  • Zapewnianie wsparcia w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami
  • Zarządzanie dostawami, przygotowanie zamówień
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji
  • Pomoc przy organizacji konferencji, imprez oraz szkoleń
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • Prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy
  • Przyjmowanie gości
  • Zlecone czynności administracyjne

Wymagania:

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dlaczego warto? ORBA tworzy przyjazne środowisko pracy: dbamy o atmosferę i umożliwiamy rozwój naszym zespołu. Gwarantujemy udział w szkoleniach – sami chętnie dzielimy się wiedzą, zapewniamy też dostęp do kursów zewnętrznych. Zespół ORBA tworzą ludzie z mnóstwem pomysłów – cenimy kreatywność i umożliwiamy wdrażanie które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach. Koleżeńska atmosfera sprawia, że nawet po godzinach pracy chętnie spędzamy razem czas. Grillujemy, gramy w nogę albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!) grach planszowych :)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe), pakiet medyczny, kartę Multisport
  • Rozwój
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu! Kliknij przycisk poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

"Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ORBA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bukowińskiej 10/170, 02-703 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ORBA SP. Z O.O. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego