Project Manager e-Commerce

Miejsce pracy: Warszawa / Lublin

Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych ze stałymi klientami
  • Zarządzanie wszystkimi elementami projektu (zadania/zespół/harmonogram/budżet)
  • Prowadzenie spotkań projektowych oraz okazjonalnie sprzedażowych
  • Koordynowanie prac zespołu wdrożeniowego zgodnie z potrzebami klienta
  • Przeprowadzenie ostatecznych testów przed oddaniem projektu do klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (specyfikacja systemów e-commerce)
  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • Analiza danych oraz przedstawianie rekomendacji dla klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami min. 2 lata
  • Znajomość branży IT/e-commerce (na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z zespołem IT)
  • Doświadczenie w budowaniu platform sprzedażowych (B2B lub B2C)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość Google Analytics
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw UX
  • Znajomość podstaw SEO
  • Doświadczenie sprzedażowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Budżet szkoleniowy
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego