Mid/Senior Frontend Developer

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Implementacja ekranów aplikacji w technologii HTML5/CSS3 na podstawie dostarczonych projektów
  • Implementacja mechanizmów po stronie przeglądarki internetowej (Javascript)
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3
  • Bardzo dobra znajomość Gulp/Webpack oraz Sass/SCSS/PostCSS
  • Znajomość jednego z Frameworków/bibliotek JavaScript (AngularJs, Angular, React, Backbone, Vue.js)
  • Umiejętność debugowania (Chrome DevTools)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka polskiego
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość platform Magento
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość Typescript/Flow
  • Znajomość technologii PHP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Pracę w oddziale Warszawa lub Lublin – w zależności od preferencji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami.”

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego