Oferujemy

UOP lub umowy B2B – w zależności od preferencji

Standardowo dorzucamy Multisport, opiekę medyczną i zajęcia z języka angielskiego

Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek

Możliwość poznania ciekawych technologii

Czas na rozwój, szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne

Elastyczny czas pracy

Swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje

Nowoczesne biuro

Dużo kawy i świeże owoce

Technologie

Korzystamy z technologicznych zdobyczy.

Wdrażamy sprawdzone rozwiązania dające przedsiębiorcom pewność i swobodę działania. Projektujemy sklepy, które przez wiele lat po uruchomieniu będą odpowiadały na wymogi rynku oraz e-klientów. Platformy sprzedażowe budujemy w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzone praktyki:

Magento i BigCommerce

Oprogramowanie służące do efektywnego zarządzania platformami e-commerce. Magento oferuje ogromne możliwości personalizacji Twojego sklepu oraz jego dalszej rozbudowy. BigCommerce pozwala za to na szybszy produkcyjny start sklepu. Technologię dobieramy do potrzeb.

Progressive Web Apps (PWA)

Dostęp do strony bez dostępu do sieci? Tworzymy aplikacje, które bez połączenia z internetem wyświetlają użytkownikowi interfejs Twojego sklepu i pozwalają mu na przeglądanie produktów. Na telefonie sklep będzie zachowywał się, jak natywna aplikacjabez dodatkowych kosztów.

Headless

Podejście Headless pozwala dostosowywać interfejs aplikacji do różnych urządzeń. Twój sklep może wyglądać inaczej na laptopie, inaczej w telefonie i na tablecie, zapewniając użytkownikom najlepsze doświadczenie zakupowe. Headless daje również możliwość łatwej wymiany danych pomiędzy serwisami. Oznacza szybsze działanie strony i większe bezpieczeństwo.

Continuous Integration (CI)

Ciągła integracja pozwala przyspieszyć osiągnięcie stabilnej wersji oprogramowania tworzonego przez zespół deweloperski. Wytworzony kod jest łączony i automatycznie testowany. Proces wdrożenia Twojego sklepu przebiega dzięki temu wydajniej.

Continuous Delivery (CD)

Ciągłe dostarczanie to metoda, w której szybko udostępniamy kolejne wersje Twojego sklepu, wzbogacone o nowe funkcje i możliwości.

Tworzymy doskonale konwertujące platformy sprzedażowe

Sprawdź ofertę
[x]

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję