E-Commerce Analyst

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie analityki w projektach e-commerce
  • Przygotowywanie raportów KPI (od zdefiniowania wskaźników poprzez monitorowanie)
  • Nadzór nad projektem wdrożenia GA/GTM/innych skryptów trakujących
  • Analiza ruchu w Google Analytics i Hot Jar
  • Przygotowywanie raportów z rekomendacjami zmian/modyfikacji w serwisie oraz prezentowanie ich na spotkaniach z klientem
  • Wsparcie w przeprowadzaniu testów A/B
  • Stały monitoring i analiza efektywności wprowadzanych modyfikacji w serwisach e-commerce klientów
  • Analizowanie zachowania klientów / segmentów sklepu online oraz przedstawianie rozwiązań maksymalizujących sprzedaż w danym obszarze / segmencie
  • Opracowywanie wniosków i rekomendacji dotyczących optymalizacji
  • Analizowanie konwersji oraz poszczególnych obszarów, które mogą poprawić konwersję

Wymagania:

  • Biegła znajomość Google Analytics
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość Tag Managera oraz innych nowoczesnych narzędzi umożliwiających analizę ruchu w sieci
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu User Experience

Dlaczego warto?

ORBA tworzy przyjazne środowisko pracy: dbamy o atmosferę i umożliwiamy rozwój naszym zespołu. Gwarantujemy udział w szkoleniach – sami chętnie dzielimy się wiedzą, zapewniamy też dostęp do kursów zewnętrznych. Zespół ORBA tworzą ludzie z mnóstwem pomysłów – cenimy kreatywność i umożliwiamy wdrażanie które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach. Koleżeńska atmosfera sprawia, że nawet po godzinach pracy chętnie spędzamy razem czas. Grillujemy, gramy w nogę albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!) grach planszowych :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Budżet szkoleniowy
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Pracę w oddziale Warszawa

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego