DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja i administracja systemami Linux z naciskiem na usługi internetowe
  • Monitorowanie kondycji i zapewnianie ciągłości działania systemów
  • Projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych
  • Praca z zespołami programistów
  • Automatyzacja i standaryzacja procesów
  • Konfiguracja infrastruktury

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową (preferowany Azure)
  • Doświadczenie w automatyzacji (Ansible, Puppet, SaltStack, Chef, Terraform, etc...)
  • Dokładność, samodzielność, terminowość
  • Doświadczenie min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z ciągłością utrzymania usług oraz virtual private networks
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Ubuntu
  • Znajomość http / dns / smtp / nfs
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji internetowych
  • Znajomość produktów: Nginx, Apache, Redis, Varnish, ElasticSearch, Jenkins, MySQL, PHP-FPM

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania (PHP, Python, JS)
  • Doświadczenie z projektowaniem / wdrażaniem Continuous Integration
  • Znajomość zagadnień orchestracji
  • Active Directory
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Pracę w oddziale Warszawa lub Lublin – w zależności od preferencji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami.”

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego