Chief Technology Officer

Miejsce pracy: Warszawa

6-miesięczne zastępstwo obecnego CTO (okres maj-październik 2019) z możliwością kontynuowania współpracy po tym okresie jako Technical Leader

Opis stanowiska:

  • Dbanie o ciągły rozwój naszego zespołu developerskiego przez szeroki wachlarz inicjatyw, np.: integrację narzędzi do statycznej analizy kodu (Sonar Qube, itp.), orgazniację technicznych szkoleń, manualne code review
  • Zarządzanie strategicznymi inicjatywami dla naszego największego i najważniejszego klienta. Zadanie obejmuje takie tematy jak: Continuous Integration / Continuous Delivery, automatyzacja testów, zero downtime deployment, zarządzanie tłumaczeniami, tworzenie nowych procesów biznesowych, i wiele innych
  • Czynny udział w procesie rekrutacyjnym na stanowiska PHP Developer oraz Magento Developer
  • Mentoring techniczny dla mniej doświadczonych developerów PHP/Magento
  • Zarządzanie wewnętrznymi projektami open source takimi jak moduły Magento czy inne małe biblioteki

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość technologii PHP
  • Dobra znajomość technologii PHPUnit
  • Znajmość technologii Frontendowych (HTML, CSS, Javascript)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento 2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe (Business English, English for IT), kartę sportową, cykliczne spotkania integracyjne (m.in. turnieje gokartowe, grille, wycieczki, zawody sportowe)
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne szkolenia

Benefity

public

Ambitne i innowacyjne projekty:
dla globalnych marek, w międzynarodowych zespołach

Ambitne i innowacyjne projekty dla globalnych marek

face
Systemy premiowe - program rekomendacyjny
loyalty
Przyjazna atmosfera
tag_faces
Integracja - wycieczki, zawody, grille
personal_video
Ustandaryzowane środowisko pracy
fitness_center
Promocja zdrowego stylu życia: karta sportowa
local_hospital
Prywatna opieka medyczna
star
Ukierunkowanie na rozwój: szkolenia, kursy języka angielskiego