Kariera

Dołącz do naszego zespołu.
Sprawdź aktualne oferty pracy.

W ankiecie dla naszych pracowników, przeprowadzonej przez zewnętrzną agencję w październiku 2019 roku, uzyskaliśmy następujące wyniki:

 • 75% pracowników poleciłoby pracę w ORBIE swojemu najlepszemu przyjacielowi (wyniki mocno się zgadzam lub zgadzam się. Jeżeli uwzględnimy neutralne, to jest to 96%);

 • 70% pracowników jest dumnych z pracy w ORBA (mocno się zgadzam lub zgadzam się. Jeżeli uwzględnimy neutralne - 93%);

 • Dołącz do nas!

  Lokalizacja

  Wszystkie

  Lublin

  Warszawa

  Zdalnie

  Information clause on the processing of personal data you can find in Polish or in  English

  Nasze wartości

  Poznaj wartości ORBA — nasz silnik do działania.

  satysfakcja do kwadratu

  Zadowolony klient i dumny z pracy zespół. Działamy tak, by satysfakcję z projektu odczuwały obie strony.

  otwartość

  Liczymy się z Twoim zdaniem. Zawsze jesteśmy dla Ciebie, by porozmawiać — pozwól nam poznać Twój głos.

  proaktywność

  Widzisz potrzebę zmian? Podziel się z nami swoim pomysłem i pomóż nam wdrożyć zmianę.

  e-wolucja

  Stale poszukuj i wdrażaj innowacje. Doskonal swoje umiejętności i razem z nami rozwijaj firmę — stań się częścią e-wolucji!

  współpraca

  Dziel się zarówno wyzwaniami, jak i sukcesami! Inspiruj, pomagaj, buduj zaufanie i rozwijaj się razem z zespołem!

  Technologie

  Korzystamy z technologicznych zdobyczy.

  Wdrażamy sprawdzone rozwiązania dające przedsiębiorcom pewność i swobodę działania. Projektujemy sklepy, które przez wiele lat po uruchomieniu będą odpowiadały na wymogi rynku oraz e-klientów. Platformy sprzedażowe budujemy w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzone praktyki:

  Magento i BigCommerce

  Oprogramowanie służące do efektywnego zarządzania platformami e-commerce. Magento oferuje ogromne możliwości personalizacji Twojego sklepu oraz jego dalszej rozbudowy. BigCommerce pozwala za to na szybszy produkcyjny start sklepu. Technologię dobieramy do potrzeb.

  Progressive Web Apps (PWA)

  Dostęp do strony bez dostępu do sieci? Tworzymy aplikacje, które bez połączenia z internetem wyświetlają użytkownikowi interfejs Twojego sklepu i pozwalają mu na przeglądanie produktów. Na telefonie sklep będzie zachowywał się, jak natywna aplikacjabez dodatkowych kosztów.

  Headless

  Podejście Headless pozwala dostosowywać interfejs aplikacji do różnych urządzeń. Twój sklep może wyglądać inaczej na laptopie, inaczej w telefonie i na tablecie, zapewniając użytkownikom najlepsze doświadczenie zakupowe. Headless daje również możliwość łatwej wymiany danych pomiędzy serwisami. Oznacza szybsze działanie strony i większe bezpieczeństwo.

  Continuous Integration (CI)

  Ciągła integracja pozwala przyspieszyć osiągnięcie stabilnej wersji oprogramowania tworzonego przez zespół deweloperski. Wytworzony kod jest łączony i automatycznie testowany. Proces wdrożenia Twojego sklepu przebiega dzięki temu wydajniej.

  Continuous Delivery (CD)

  Ciągłe dostarczanie to metoda, w której szybko udostępniamy kolejne wersje Twojego sklepu, wzbogacone o nowe funkcje i możliwości.

  Tworzymy doskonale konwertujące platformy sprzedażowe

  Sprawdź ofertę

  Praca w Orba

  Benefity

  Dbamy o przyjazną atmosferę pracy. Na takim gruncie współtworzymy firmę. Wiemy, że dobre relacje w zespole to z sukcesem zrealizowane projekty. Pracownikom oferujemy również pozapłacowe benefity — dbamy o Twój komfort oraz rozwój, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

  praca zdalna

  Z innego miasta, kraju, kontynentu — możemy umożliwić Ci pracę zdalną. W zależności od stanowiska indywidualnie ustalamy zakres godzin, jaki przepracujesz w biurze. Dzielimy Twój etat na home office i pracę stacjonarną, tworząc Ci jak najlepsze warunki do pracy. Realizując projekty, zachowujemy elastyczność. Dopasowujemy się zarówno do bieżących potrzeb klienta, jak i naszych specjalistów.

  kurs języka angielskiego

  Do you speak English? Wiemy, że czasem angielski wymaga odświeżenia, dlatego oferujemy Ci kurs językowy (Business English, English for IT). Zależy nam na płynnej wymianie pomysłów i informacji — angielski to nasz oficjalny język biznesowy, dlatego dbamy, by był na odpowiednim poziomie.

  szkolenia

  Nasza branża szybko się rozwija, dlatego nasz team stale doskonali swoje umiejętności na specjalistycznych kursach i szkoleniach zarówno online, jak i offline. Dbamy, abyś poznawał najnowsze trendy i technologie. Pomagamy Ci zdobywać certyfikaty i budować Twój zawodowy sukces.

  devThursday i wiseThursday

  Uczymy się od siebie nawzajem. Stwarzamy przestrzeń, w której możesz podzielić się swoją wiedzą i dowiedzieć czegoś od innych deweloperów. Zapraszamy Cię na devThursday i wiseThursday — cotygodniowe spotkania, podczas których wymieniamy doświadczenia.

  prywatna opieka medyczna

  Duży wybór specjalistów, krótkie kolejki i profesjonalna opieka — w razie potrzeby lekarze w EnelMed są do Twojej dyspozycji.

  Pizza Day i owocowe dni

  Ktoś powiedział pizza? Nasz team rozsmakowuje się nie tylko w kodzie. Dobra atmosfera w open space to ważny element pracy, dlatego regularnie spotykamy się przy pizzy i owocach.

  Praca

  Etapy rekrutacji

  Nim dołączysz do naszego teamu, musimy mieć pewność, że na pewno się rozumiemy. Chcemy, by podczas rozmowy o pracę wybrzmiały nie tylko nasze oczekiwania. Stawiamy na partnerski dialog i chcemy Cię dobrze poznać.

  Otrzymaliśmy Twoje CV. Co dalej?

  Rozmowa wstępna

  01

  Dłuższa rozmowa

  02

  Test

  03

  Zapraszamy do współpracy

  04

  01Rozmowa wstępna

  Jeśli Twoje CV robi na nas dobre wrażenie, kontaktujemy się z Tobą i umawiamy na krótką rozmowę telefoniczną lub online. Rozmawiamy o stanowisku, na które aplikujesz — poznajemy Twoje motywacje i przedstawiamy nasz punkt widzenia.

  02Dłuższa rozmowa

  Spotykamy się w naszej siedzibie lub online. Przechodzimy do konkretów i upewniamy się, że chcesz pracować w naszym zespole.

  03Test

  Dajemy Ci zadanie do rozwiązania — chcemy sprawdzić, jak radzisz sobie z wyzwaniami, z którymi, może już niedługo, będziesz mierzył się na co dzień. Końcowym etapem rekrutacji jest zwykle rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Warto poznać się bliżej i upewnić, że mamy wspólny cel.

  04Zapraszamy do współpracy

  Witaj w teamie! Przez pierwszy tydzień w ORBA zapoznasz się z całym zespołem i nauczysz tego, jak działamy. Chcemy, by proces onboardingu przebiegł naturalnie i efektywnie, dlatego dajemy Ci czas na zmianę i oferujemy pomoc doświadczonych kolegów z zespołu. Przyjechałeś do nas z innego miasta lub przyleciałeś z zagranicy? Nie martw się o hotel i bilety. Ponosimy koszty Twojej podróży i zakwaterowania, a Ty masz wolny umysł, by skupić się na nowej pracy.

  [x]

  Ta strona używa cookies

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

  Akceptuję