Kariera

Dołącz do naszego zespołu.
Sprawdź aktualne oferty pracy.

Lokalizacja

Wszystkie

Lublin

Warszawa

Zdalnie

Tester Manualny

Lublin, Warszawa

Doświadczenie: 2-4 lat

Technologie: Jira, Scrum, Web Application

Szczegóły

Project Manager eCommerce

Lublin, Warszawa

Doświadczenie: 3-5 lat

Technologie: eCommerce, Scrum, Excel

Szczegóły

Mid/Senior Frontend Developer

Lublin, Warszawa, Zdalnie

Doświadczenie: 2-6 lat

Technologie: HTML/CSS, JavaScript, Vue.Js, React

Szczegóły

Mid/Senior PHP Developer

Lublin, Warszawa, Zdalnie

Doświadczenie: 2-6 lat

Technologie: PHP, Magento, PWA

Szczegóły

Frontend Development Lead

Warszawa

Doświadczenie: 5-10 lat

Technologie: HTML/CSS, JavaScript, Vue.Js, React

Szczegóły

Information clause on the processing of personal data you can find in Polish or in  English

Nasze wartości

Poznaj wartości ORBA — nasz silnik do działania.

satysfakcja do kwadratu

Zadowolony klient i dumny z pracy zespół. Działamy tak, by satysfakcję z projektu odczuwały obie strony.

otwartość

Liczymy się z Twoim zdaniem. Zawsze jesteśmy dla Ciebie, by porozmawiać — pozwól nam poznać Twój głos.

proaktywność

Widzisz potrzebę zmian? Podziel się z nami swoim pomysłem i pomóż nam wdrożyć zmianę.

e-wolucja

Stale poszukuj i wdrażaj innowacje. Doskonal swoje umiejętności i razem z nami rozwijaj firmę — stań się częścią e-wolucji!

współpraca

Dziel się zarówno wyzwaniami, jak i sukcesami! Inspiruj, pomagaj, buduj zaufanie i rozwijaj się razem z zespołem!

Technologie

Korzystamy z technologicznych zdobyczy.

Wdrażamy sprawdzone rozwiązania dające przedsiębiorcom pewność i swobodę działania. Projektujemy sklepy, które przez wiele lat po uruchomieniu będą odpowiadały na wymogi rynku oraz e-klientów. Platformy sprzedażowe budujemy w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzone praktyki:

Magento / BigCommerce / Shopware / Salesforce

Oprogramowanie służące do efektywnego zarządzania platformami e-commerce. Magento oferuje ogromne możliwości personalizacji Twojego sklepu oraz jego dalszej rozbudowy. BigCommerce pozwala za to na szybszy produkcyjny start sklepu. Technologię dobieramy do potrzeb.

Progressive Web Apps (PWA)

Dostęp do strony bez dostępu do sieci? Tworzymy aplikacje, które bez połączenia z internetem wyświetlają użytkownikowi interfejs Twojego sklepu i pozwalają mu na przeglądanie produktów. Na telefonie sklep będzie zachowywał się, jak natywna aplikacjabez dodatkowych kosztów.

Headless

Podejście Headless pozwala dostosowywać interfejs aplikacji do różnych urządzeń. Twój sklep może wyglądać inaczej na laptopie, inaczej w telefonie i na tablecie, zapewniając użytkownikom najlepsze doświadczenie zakupowe. Headless daje również możliwość łatwej wymiany danych pomiędzy serwisami. Oznacza szybsze działanie strony i większe bezpieczeństwo.

Continuous Integration (CI)

Ciągła integracja pozwala przyspieszyć osiągnięcie stabilnej wersji oprogramowania tworzonego przez zespół deweloperski. Wytworzony kod jest łączony i automatycznie testowany. Proces wdrożenia Twojego sklepu przebiega dzięki temu wydajniej.

Continuous Delivery (CD)

Ciągłe dostarczanie to metoda, w której szybko udostępniamy kolejne wersje Twojego sklepu, wzbogacone o nowe funkcje i możliwości.

Tworzymy doskonale konwertujące platformy sprzedażowe

Sprawdź ofertę

Team ORBA

Nasz zespół
to wykwalifikowani
specjaliści

Orba

Roman Baluta

CEO

Kacper Gugała

Kacper Gugała

Director of Sales

Michał Biarda

Michał Biarda

CTO

Maciej Bąbol

Maciej Bąbol

Chief Solutions Architect

Praca w Orba

Benefity

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy. Na takim gruncie współtworzymy firmę. Wiemy, że dobre relacje w zespole to z sukcesem zrealizowane projekty. Pracownikom oferujemy również pozapłacowe benefity — dbamy o Twój komfort oraz rozwój, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

praca zdalna

Z innego miasta, kraju, kontynentu — możemy umożliwić Ci pracę zdalną. W zależności od stanowiska indywidualnie ustalamy zakres godzin, jaki przepracujesz w biurze. Dzielimy Twój etat na home office i pracę stacjonarną, tworząc Ci jak najlepsze warunki do pracy. Realizując projekty, zachowujemy elastyczność. Dopasowujemy się zarówno do bieżących potrzeb klienta, jak i naszych specjalistów.

kurs języka angielskiego

Do you speak English? Wiemy, że czasem angielski wymaga odświeżenia, dlatego oferujemy Ci kurs językowy (Business English, English for IT). Zależy nam na płynnej wymianie pomysłów i informacji — angielski to nasz oficjalny język biznesowy, dlatego dbamy, by był na odpowiednim poziomie.

szkolenia

Nasza branża szybko się rozwija, dlatego nasz team stale doskonali swoje umiejętności na specjalistycznych kursach i szkoleniach zarówno online, jak i offline. Dbamy, abyś poznawał najnowsze trendy i technologie. Pomagamy Ci zdobywać certyfikaty i budować Twój zawodowy sukces.

devThursday i wiseThursday

Uczymy się od siebie nawzajem. Stwarzamy przestrzeń, w której możesz podzielić się swoją wiedzą i dowiedzieć czegoś od innych deweloperów. Zapraszamy Cię na devThursday i wiseThursday — cotygodniowe spotkania, podczas których wymieniamy doświadczenia.

prywatna opieka medyczna

Duży wybór specjalistów, krótkie kolejki i profesjonalna opieka — w razie potrzeby lekarze w EnelMed są do Twojej dyspozycji.

Pizza Day i owocowe dni

Ktoś powiedział pizza? Nasz team rozsmakowuje się nie tylko w kodzie. Dobra atmosfera w open space to ważny element pracy, dlatego regularnie spotykamy się przy pizzy i owocach.

Praca

Etapy rekrutacji

Nim dołączysz do naszego teamu, musimy mieć pewność, że na pewno się rozumiemy. Chcemy, by podczas rozmowy o pracę wybrzmiały nie tylko nasze oczekiwania. Stawiamy na partnerski dialog i chcemy Cię dobrze poznać.

Otrzymaliśmy Twoje CV. Co dalej?

Rozmowa wstępna

01

Dłuższa rozmowa

02

Test

03

Zapraszamy do współpracy

04

01Rozmowa wstępna

Jeśli Twoje CV robi na nas dobre wrażenie, kontaktujemy się z Tobą i umawiamy na krótką rozmowę telefoniczną lub online. Rozmawiamy o stanowisku, na które aplikujesz — poznajemy Twoje motywacje i przedstawiamy nasz punkt widzenia.

02Dłuższa rozmowa

Spotykamy się w naszej siedzibie lub online. Przechodzimy do konkretów i upewniamy się, że chcesz pracować w naszym zespole.

03Test

Dajemy Ci zadanie do rozwiązania — chcemy sprawdzić, jak radzisz sobie z wyzwaniami, z którymi, może już niedługo, będziesz mierzył się na co dzień. Końcowym etapem rekrutacji jest zwykle rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Warto poznać się bliżej i upewnić, że mamy wspólny cel.

04Zapraszamy do współpracy

Witaj w teamie! Przez pierwszy tydzień w ORBA zapoznasz się z całym zespołem i nauczysz tego, jak działamy. Chcemy, by proces onboardingu przebiegł naturalnie i efektywnie, dlatego dajemy Ci czas na zmianę i oferujemy pomoc doświadczonych kolegów z zespołu. Przyjechałeś do nas z innego miasta lub przyleciałeś z zagranicy? Nie martw się o hotel i bilety. Ponosimy koszty Twojej podróży i zakwaterowania, a Ty masz wolny umysł, by skupić się na nowej pracy.

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję