CASE STUDY

Złote Wyprzedaże

Projekt obejmował przeniesienie dotychczasowego serwisu na nową platformę w technologii Magento. Ze względu na bardzo restrykcyjny termin, zaangażowaliśmy do prac też inne software-house’y, tworząc w krótkim czasie wieloosobowy zespół pod kierownictwem ORBA. Projekt obejmował integrację z kilkunastoma systemami zewnętrznymi. W zaledwie 8 tygodni udało się zmigrować serwis dla kilku milionów użytkowników i ponad 650.000 produktów bez przerwy w działaniu serwisu.

złote wyprzedaże e-commerce case study

O KLIENCIE

Złote Wyprzedaże (aktualnie Veepee) to największy klub zakupowy w Polsce.

Oferuje produkty światowych marek nawet do 70% taniej. Od grudnia 2016 roku należy do francuskiej grupy Vente-privee – europejskiego lidera branży flash sale, skupiającego ponad 50 mln użytkowników.

VeePee_logo

WYZWANIE

Jak złożyć zamówienie w 10 sekund?

W celu zoptymalizowania konwersji zaprojektowaliśmy na nowo proces zakupowy oraz przygotowaliśmy autorski moduł płatniczy. W efekcie doświadczony użytkownik jest w stanie złożyć zamówienie w zaledwie 10 sekund.

Projekt został doceniony na arenie międzynarodowej. Został wybrany jako najlepszy spośród 300 zgłoszeń w obszarze Europie Środkowo-Wchodniej. W rezultacie pod koniec 2014 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę PayPal Integration Challenge 2014.

paypal award
inpost e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Wszystkie prace wykonywane przez ORBA cechują się należytą starannością
i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo”

Marcin Bosacki

InPost

recman e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą ORBA pozwalają stwierdzić, że jest
to partner godny zaufania”
i polecenia.”

Arkadiusz Luciński

LPP

akademia orba magento team

Co mówią o nas klienci

„Rekomenduję firmę ORBA, oceniając ją jako partnera kompetentnego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta”

Piotr Sadowski

Piotr Sadowski Advisory Services

stalgast e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Pomysłowość, otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm ORBA zagwarantowały terminową i solidną realizację projektu. Rekomendujemy firmę ORBA jako profesjonalnego
i godnego zaufania partnera.”

Marek Uszyński

Stalgast sp. z o.o.

[x]

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję