CASE STUDY

Stalgast

Dedykowana platforma e-commerce B2B dla ponad 1000 dystrybutorów.

Wdrożenie projektu miało na celu umożliwić klientom Stalgast (sieci gastronomiczne i hotele) składać zamówienia online.  Projekt musiał uwzględnić wielopoziomowość struktury decyzyjnej klientów, tj. zamówienia do rekomendacji kompletuje specjalista, decyzję podejmuje manager, dyrektor negocjuje finalną cenę i jest płatnikiem.

Funkcje platformy oraz jej ergonomia zostały bardzo dobrze odebrane przez klientów, którzy określili ją jako najlepszą z istniejących na rynku.

Stalgast header

O kliencie

Stalgast oferuje kompleksowe wyposażenie dla branży restauracyjnej i cateringowej.

Jest także producentem wysokiej klasy mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Wspiera klientów w biznesie gastronomicznym od 1990 roku.

Stalgast
Stalgast

WYZWANIE

Jak usprawnić proces składania dużych ilościowo i często powtarzalnych zamówień?

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników wprowadziliśmy moduł importu zamówień z plików csv / xml. Pozwoliło to na około 10-cio krotne skrócenie czasu wprowadzania zamówień. Innym wyzwaniem, zaadresowanym przez wdrożenie, była obsługa zamówień, które wielokrotnie przekraczały poziom 200 produktów/zamówienie.

W trakcie utrzymania serwisu zbudowane zostały też dodatkowe wersje platformy wraz z funkcją współdzielonego koszyka.

inpost e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Wszystkie prace wykonywane przez ORBA cechują się należytą starannością
i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo”

Marcin Bosacki

InPost

recman e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą ORBA pozwalają stwierdzić, że jest
to partner godny zaufania”
i polecenia.”

Arkadiusz Luciński

LPP

akademia orba magento team

Co mówią o nas klienci

„Rekomenduję firmę ORBA, oceniając ją jako partnera kompetentnego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta”

Piotr Sadowski

Piotr Sadowski Advisory Services

stalgast e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Pomysłowość, otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm ORBA zagwarantowały terminową i solidną realizację projektu. Rekomendujemy firmę ORBA jako profesjonalnego
i godnego zaufania partnera.”

Marek Uszyński

Stalgast sp. z o.o.

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję