CASE STUDY

MK Cafe Fresh

Dedykowana platforma zakupowa B2C oparta o Magento

Projekt powstał od etapu białej kartki. Aby jak najlepiej poznać preferencje zakupowe użytkowników zebraliśmy benchmarki od najlepszych marek kawowych na świecie i połączyliśmy je z wynikami badań fokusowych klienta.

Sklep zawiera specjalny konfigurator, ułatwiający klientom wybór kawy na podstawie ich preferencji smakowych. Wdrożenie sklepu obejmowało również pełną integrację z systemem SAP oraz przygotowanie aplikacji do drukowania etykiet.

Projekt e-sklepu MK Fresh został wyróżniony w dwóch kategoriach eCommerce Polska Awards 2016:
• Pomysł promocyjny roku
• Strona roku

www.mkfresh.pl

mk cafe fresh e-commerce case study mockup

O kliencie

Grupa Strauss to jeden z czołowych producentów kawy na świecie.

MK Fresh to lokalna manufaktura w Swadzimiu, wypalająca kawę na zamówienie, po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. MK Fresh jest częścią Strauss Cafe Poland – największego w Polsce dostawcy kawy.

mk cafe fresh e-commerce case study desktop main
mk cafe fresh e-commerce case study desktop view

WYZWANIE

Jak pokazać smak kawy?

Przeprowadzone w trakcie projektu badania pozwoliły wyodrębnić kluczowe cechy smaku kawy, następnie wyskalować ich intensywność. W efekcie powstał specjalny konfigurator, za pomocą którego klient definiuje swoje preferencje i otrzymuje spersonalizowaną propozycję zakupu.

Jak zoptymalizować produkcję spersonalizowanej kawy na potrzeby e-commerce?

Aby jak najefektywniej wykorzystać możliwości Magento odwiedziliśmy fabrykę klienta i zmapowaliśmy proces produkcji kawy. Zoptymalizowaliśmy go pod kątem procesów biznesowych, rekomendując zmiany w rozmieszczeniu stanowisk pracy oraz statusów wychodzących do klienta docelowego.

Jak być na bieżąco z aktualnymi preferencjami i oczekiwaniami klientów?

Sklep Mk Fresh został otagowany licznymi eventami, które pozwalają analizować zachowanie konsumentów na bardzo wysokim poziomie szczegółowości. Jest to też pierwszy projekt, w którym wykorzystaliśmy synergię ORBA-Lingaro, dzięki aplikacji Senaryo (https://senaryo.ai/) optymalizującej działania marketingowe klienta.

Wieloletnia współpraca pozwoliła na zbudowanie mocnej relacji biznesowej – obecnie realizujemy dla Klienta projekt migracji systemu do Magento 2 w technologii Headless/PWA.

mk cafe fresh e-commerce case study flavour card
mk cafe fresh e-commerce case study flavours visual

Mobilność na pierwszym miejscu

Wykorzystaj najnowsze technologie dla jak najlepszego rezultatu

mk cafe fresh e-commerce case study mobile product page
mk cafe fresh e-commerce case study mobile view
mk cafe fresh e-commerce case study mobile view
inpost e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Wszystkie prace wykonywane przez ORBA cechują się należytą starannością
i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo”

Marcin Bosacki

InPost

recman e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą ORBA pozwalają stwierdzić, że jest
to partner godny zaufania”
i polecenia.”

Arkadiusz Luciński

LPP

akademia orba magento team

Co mówią o nas klienci

„Rekomenduję firmę ORBA, oceniając ją jako partnera kompetentnego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta”

Piotr Sadowski

Piotr Sadowski Advisory Services

stalgast e-commerce system case study main

Co mówią o nas klienci

„Pomysłowość, otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm ORBA zagwarantowały terminową i solidną realizację projektu. Rekomendujemy firmę ORBA jako profesjonalnego
i godnego zaufania partnera.”

Marek Uszyński

Stalgast sp. z o.o.

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję