CASE STUDY

Allabeslag

Platforma B2C oparta na Magento Community

Klient rozpoczął współpracę z ORBA w momencie, kiedy sklep działał już na 6 rynkach. W ciągu 2 lat zostały wdrożone kolejne wersje, zwiększając biznesowy zasięg klienta do 15 krajów w Europie i Ameryce Północnej. Jednym z ważniejszych celów była optymalizacja sklepu. Zdefiniowaliśmy zestaw wskaźników (KPI). W efekcie ich analizy i wynikających z nich rekomendacji, średnia konwersja sklepu wzrosła z poziomu 1,6 do 3,1%, przy jednoczesnej ekspansji do 15 rynków.

Orba

O kliencie

Allabeslag Sverige AB to dystrybutor designerskich uchwytów do szafek i klamek.

Handel internetowy prowadzi na 15 rynkach europejskich, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, Danii, Francji, Estonii i Polsce.

Orba
Orba

WYZWANIE

Jak dokonać ekspansji na 15 rynków, przy zachowaniu tej samej liczebności zespołu?

Skalowanie projektu, to nie tylko wgranie nowych wersji językowych. Stanowi wyzwanie zarówno w kwestii technologicznej (np. zastosowanie wielu lokalnych metod płatności), jak i biznesowej. Klientowi zależało na zachowaniu, jak najmniejszego zespołu pracowników. Z tego powodu zostały zastosowane liczne mechanizmy automatyzujące i usprawniające prace.

W ramach projektu opracowaliśmy również dodatkową wersję B2B systemu. Został on zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby zachować jak najwięcej składowych wersji B2C, jednocześnie umożliwiając firmom składanie zamówień w wygodny dla nich sposób.

Orba

Co mówią o nas klienci

„Wszystkie prace wykonywane przez ORBA cechują się należytą starannością
i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo”

Marcin Bosacki

InPost

Orba

Co mówią o nas klienci

„Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą ORBA pozwalają stwierdzić, że jest
to partner godny zaufania”
i polecenia.”

Arkadiusz Luciński

LPP

Orba

Co mówią o nas klienci

„Rekomenduję firmę ORBA, oceniając ją jako partnera kompetentnego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta”

Piotr Sadowski

Piotr Sadowski Advisory Services

Orba

Co mówią o nas klienci

„Pomysłowość, otwartość, zaangażowanie i profesjonalizm ORBA zagwarantowały terminową i solidną realizację projektu. Rekomendujemy firmę ORBA jako profesjonalnego
i godnego zaufania partnera.”

Marek Uszyński

Stalgast sp. z o.o.

Ta strona używa cookies

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w plikach cookies (zarówno sesyjnych jak i trwałych) przez Orba sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu dostosowania treści strony internetowej do moich preferencji, optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia anonimowych statystyk, które umożliwiają zrozumienie sposobu korzystania użytkownika ze stron internetowych.

Akceptuję