7 kroków do skutecznej transformacji cyfrowej.

Jak poprawić wyniki finansowe i przygotować zespół na wejście w nową epokę cyfrowego biznesu?


Poradnik to efekt wykładu nt. transformacji cyfrowej przedsiębiorstw zorganizowanego w ramach cyklu szkoleń i warsztatów ORBA Advisory.

Pobierz i dowiedz się:

  • czym jest transformacja cyfrowa
  • jak uzyskać wysoką adaptowalność do epoki cyfrowej
  • jak wykorzystać swoje doświadczenie, żeby uzyskać przewagę konkurencyjną
  • jakie są największe ryzyka
  • jakie kroki podjąć, żeby skutecznie przeprowadzić organizację przez proces transformacji cyfrowejZ naszej wiedzy skorzystali:Dlaczego warto cyfryzować swój biznes?

Wzrost zysków

Optymalizacja kosztów, automatyzacja i analityka danych operacyjnych pozwalają realnie podnieść rentowność procesów sprzedaży.

Bezpieczeństwo

Digitalizacja zapewnia bezpieczeństwo zarówno firmie jak i pracownikom. COVID-19 zmotywował organizacje, żeby sprawnie przeprowadzić transformację cyfrową.

Dzięki temu dziś zmiany bazują na sprawdzonych modelach.

Elastyczność w zarządzaniu

Brak rozwiązań cyfrowych doprowadził wiele firm do upadku pomiędzy rokiem 2020 a 2021 (ponad 200 000 firm zamknęło się w samych Stanach Zjednoczonych).

Gdy wiele firm musiało zamykać swoje drzwi na całe miesiące, niektóre organizacje dojrzały szansę w zmianie sposobu prowadzenia biznesu – właśnie w cyfrowej transformacji procesów i relacji.

Dane analityczne

Śledzenie zachowań konsumentów za pomocą sprawdzonych modeli atrybucji. Planowanie na podstawie precyzyjnych informacji i organizacja procesów na bazie realnych danych.

Łatwe zwiększenie skali

Ekspansja poprzez sprawdzony model biznesowy sprzedaży internetowej: łatwe docieranie do nowych nabywców i penetracja nowych rynków dają nieograniczone możliwości skalowania biznesu.

Większa penetracja rynku

Zyskaj nowe kanały docierania zarówno do klientów jak i partnerów. Integruj swój biznes z zewnętrznymi systemami oraz bądź widoczny dzięki nowym mechanizmom promocji swoich usług/produktów.


O autorze

CEZARY BRZOZOWSKI
program manager, szef zespołu analitycznego ORBA
Od ponad 15 lat związany jest z szeroko pojętym obszarem doradztwa i IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów biznesowych i technologicznych mających na celu dostosowanie organizacji do zmieniającego się rynku cyfrowego.

Dysponuje ugruntowaną wiedzą i praktyką w zakresie optymalizacji procesów, reorganizacji portfeli projektów biznesowych i technologicznych. Jest ekspertem w obszarze wdrażania systemów e-commerce, CRM, integracjach ERP, PIM, Data Warehouse, a także realizacji sprzedaży i obsługi posprzedażowej w kanałach cyfrowych.
Specjalizujemy się we wdrożeniach, integracjach i dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań pozwalających organizacjom stać się liderami transformującej się gospodarki. Dzięki nam przedsiębiorcy obsługują rynki, do których nie dotarliby bez technologicznego wsparcia.

Od 2010 roku zrealizowaliśmy ponad 100 projektów e-commerce dla klientów z całego świata. Nasz zespół tworzą eksperci specjalizujący się w architekturze systemów e-commerce B2C i B2B, rozwoju, integracji, a także doradztwie i optymalizacji rozwiązań e-commerce. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, posiadamy biura w Lublinie oraz Cincinnati, USA.


Partnerzy: