aheadWorks Official Partner

Moduły Magento

Moduł PayU | Magento 2

Moduł ORBA | PayU Magento 2 jest jednym z pierwszych opublikowanych dodatków tego typu i stanowi oficjalne rozwiązanie dedykowane dla klientów PayU.

Payu.pl Pro

Płatna wersja modułu integrującego sklepy Magento z systemem płatności Payu.pl, posiadająca dodatkowe funkcjonalności. W cenie modułu zapewniamy jego instalację, konfigurację oraz update'y i pomoc techniczną przez 12 miesięcy od zakupu.

Ceneo.pl Pro

Płatna wersja modułu, generującego pliki XML dla serwisu Ceneo.pl, posiadająca dodatkowe funkcjonalności i rozbudowany interfejs. W cenie modułu zapewniamy jego instalację, konfigurację oraz update'y i pomoc techniczną przez 12 miesięcy od zakupu.

Inform When Available

Dodatek tworzy na stronie każdego niedostępnego produktu mały blok z prostym formularzem, przy pomocy którego klienci mogą wysyłać prośby o poinformowanie ich, gdy produkt będzie już można zakupić.

Facebook

Moduł pozwala Twoim klientom połączyć swoje konto z Facebookiem lub zarejestrować się przy użyciu konta z tego portalu społecznościowego. Dodaje również wtyczki społecznościowe (like buttony) na stronę główną oraz podstrony kategorii i produktów.

«123